Optyk logo

Aktualności i produkty

Soczewki antyrefleksyjne – Crizal

CRIZAL

CODZIENNIE CHROŃ OCZY PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM UV


Soczewki Crizal eliminują 5 przeszkód dobrego widzenia i chronią oczy przed promieniami UV. Istnieje kilka opcji, każda oferuje zaawansowaną jakość widzenia.

 

W KAŻDEJ SYTUACJI

Ulepszone soczewki przeciwsłoneczne z powłoką Crizal Sun UV

 

Najlepsza ochrona przed promieniami UV***


Promienie UV są wszędzie i niszczą nasze oczy. Chroń więc swoje oczy, tak jak chronisz swoją skórę!

Soczewka Crizal Forte UV oferuje najlepszą ochronę przed promieniami UV spośród zwykłych i fotochromowych soczewek.

*Soczewki Crizal Forte UV oraz Optifog w porównaniu do innych dostępnych soczewek z antyrefleksem oferują najlepszą ochronę przed UV. Pomiar: niezależny podmiot zewnętrzny, USA 2011

Uwaga: Zwykłe okulary nie mogą zastąpić okularów przeciwłsłonecznych w szczególności w sezonie letnim, które oferują lepszą ochronę przed UV oraz lepszy komfort widzenia. Crizal Sun UVgwarantuje E-SPF 50+.

** Nowy parametr wprowadzony przez Essilor, zaaprobowany przez niezależny podmiot zewnętrzny, gwarantujący ochronę przed UV. E-SPF = 25 dla wszystkich soczewek Crizal Forte UV oraz Optifog z Crizal UV, z wyjątkiem Essilor Orma® (E-SPF = 10). E-SPF = 50+ dla soczewek Crizal Sun UV i Optifog Sun z Crizal UV, z wyjątkiem Essilor Orma® bez UVX (E-SPF = 25)

 

Soczewki Crizal eliminują 5 przeszkód dobrego widzenia

Powłoka antyrefleksyjna

Bez powłoki antyrefleksyjnej światło odbija się od powierzchni soczewki również wpadając do oczu. Na soczekach Crizal nie ma odbić co oznacza osiąganie najwyższego kontrastu i zapewnienie najwyższego komfortu. Ponadto soczewka Crizal to najbardziej estetyczne rozwiązanie.

Powłoka odporna na smugi

Soczewki Crizal posiadają powłokę oleofobową, dzięki której soczewka jest odporna na smużenie, odciski palców. Prosto utrzymać ją w czystości.

Powłoka odporna na zarysowania

Niewidoczna powłoka utwrdzająca zapewnia ochronę przed uszkodzeniami, które mogą się zdażyć przy codziennym użytkowaniu, a to zapewnia komfort widzenia.


Powłoka antystatyczna

Wycieranie zwykłych soczewek powoduje zbieranie się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni, które przyciągają cząsteczki kurzu. Na soczewkach Crizal ładunek się nie zbiera i kurz nie jest przyciągany.


Powłoka antywodna

Soczewki Crizal posiadają powłokę antywodną, ułatwiającą czyszczenie. Woda trzyma się w małych kropelkach i ześlizguje się z łatwością z powierzchni soczewki. Na standardowych soczewkach woda trzyma się powierzchi co utrudnia jej usunięcie.

 

PRODUKTY

Sprawdź gamę naszych produktów.

LEKARZE

Zobacz adresy i godziny przyjęć naszych lekarzy.

NASZE SALONY

Sprawdź adresy i godziny otwarcia naszych salonów.
Optyka Okularowa
Dariusz Bruchnicki
ul. Słowackiego 26
58-300 Walbrzych
tel. 74 842 68 86
e-mail: optyk.centrum@o2.pl