Optyk logo

Aktualności i produkty

Soczewki progresywne

Soczewki progresywne

Odkryj pełną gamę soczewek Essilor!

Jeżeli jesteś powyżej 40 roku życia i masz problemy z widzeniem, prawdopodobnie doświadczasz prezbiopii, stopniowej utraty możliwości widzenia z bliska. Ale jest też dobra wiadomość: masz dzisiaj więcej możliwości niż kiedyś. Nie musisz martwić się o dodatkowe okulary do czytania, czy też okulary z widoczną wtopką - dwuogniskowe, jak to nosili Twoi rodzice.

Soczewki progresywne zapewniają płynne przejście od widzenia dali, poprzez widzenie odległości pośrednich, do widzenia z bliska. Oznacza to, że soczewka progresywna ma zmienną moc (od góry do dołu), co zapewnia naturalne widzenie. Możliwe są dla każdej korekcji wzroku.

Pierwszą soczewką progresywną na świecie, wprowadzoną w 1959 roku, była soczewka Varilux. Od tego czasu Essilor nieustannie udoskonala i wprowadza nowe standardy w zakresie widzenia dla pocjentów z prezbiopią.

Essilor, wprowadzając gamę soczewek Varilux S Series, otworzył nową kartę w długiej historii przełomów technologicznych Varilux.

Od chwili wynalezienia soczewek progresywnych, wszystkie ich kolejne generacje obecne na rynku poprawiały ostrość i jakość widzenia, ale zawsze wiązało się to z pewnym kompromisem. Dzięki soczewkom Varilux S Series widzenie staje się proste i naturalne. Nie musisz już o tym myśleć!

Odkryj, jakie korzyści oferują soczewki Varilux S SeriesTM.

Gama soczewk Varilux S Series składa się z 3 wyjątkowych produktów:Varilux S 4D,Varilux S f-360°,Varilux S Design.

W 2014 roku, firma Essilor wprowadza gamę soczewek Varilux E Series– zainspirowaniami soczewkami Varilux S Series - które gwarantują łatwe widzenie przy każdej czynności. Nowa gama soczewek Varilux E Series składa się z dwóch produktów:Varilux E f-360 i Varilux E Design.

Soczewki Varilux nadal są numerem 1, jeżeli chodzi o soczewki progresywne przepisywane przez specjalistów na całym świecie. Wszystkie soczewki Varilux zalecane są z powłoką Crizal Forte UV i są zatwierdzone przez użytkowników takich jak Ty.

Dodatkowo, każda soczewka Varilux posiada certyfikat, który gwarantuje Ci autentyczność i co za tym idzie wysoką jakość zakupionego produktu.

Aby doświadczyć naturalnego widzenia odwiedź nasz salon optyczny, gdzie profesjonalista podpowie, które soczewki Varilux są odpowiednie dla Ciebie.

 

 

 

 

PRODUKTY

Sprawdź gamę naszych produktów.

LEKARZE

Zobacz adresy i godziny przyjęć naszych lekarzy.

NASZE SALONY

Sprawdź adresy i godziny otwarcia naszych salonów.
Optyka Okularowa
Dariusz Bruchnicki
ul. Słowackiego 26
58-300 Walbrzych
tel. 74 842 68 86
e-mail: optyk.centrum@o2.pl