Optyk logo

Aktualności i produkty

Soczewki fotochromowe Transitions

Soczewki fotochromowe Transitions

Okulary z soczewkami fotochromowymi powstały aby ułatwić nam życie. Zamiast dwóch par okularów – przezroczystych i drugich przeciwsłonecznych – mamy dwa w jednym! W domu, pracy mamy okulary korekcyjne, natomiast po wyjściu na zewnątrz soczewki ciemnieją i mamy okulary korekcyjne, dodatkowo chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Soczewki Transitions Signature VII charakteryzują się przede wszystkim szybkoscią działania, zarówno pod kątem zaciemniania jak i rozjaśniania.

TRANSITIONS GEN 8 absorbują 100% szkodliwego promieniowania UVA i UVB. Również zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV400.

Soczewki dostępne są w trzech kolorach: brązowym, szarym oraz zielonym:

         

Oraz w 4 Nowych kolorach STYLE COLOURS: bursztynowym, fioletowym, zielonym i granatowym.

Fotochrom dla kierowców

Standardowe soczewki fotochromowe są aktywowane przez promienie UV, natomiast szyba samochodowa blokuje je w celu ochrony wnętrza auta. W związku z tym soczewki fotochromowe się nie aktywują. Soczewki TRANSITIONS XTRACTIVE reagują nie tylko na promieniowanie UV, ale również na niebieskie/fioletowe światło widzialne i ciemnieją za szybą samochodu, aczkolwiek nie tak mocno jak na wolnym powietrzu. Dla kierowców firma TRANSITIONS stworzyła specjalną konstrukcję soczewek fotochromowych o nazwie XTRActive, które w sposób wyraźny ciemnieją za szybą samochodu.

Podsumowując – naprawdę warto zainwestować w ochronę swoich oczu przed szkodliwymi wpływami. Zapraszamy w związku z tym do odwiedzenia naszego serwisu fotooptycznego,zaprezentujemy praktyczne działanie fotochromu na naszych testerach oraz odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. No i przede wszystkim oferujemy bardzo dobre ceny!!!

PRODUKTY

Sprawdź gamę naszych produktów.

LEKARZE

Zobacz adresy i godziny przyjęć naszych lekarzy.

NASZE SALONY

Sprawdź adresy i godziny otwarcia naszych salonów.
Optyka Okularowa
Dariusz Bruchnicki
ul. Słowackiego 26
58-300 Walbrzych
tel. 74 842 68 86
e-mail: optyk.centrum@o2.pl