Optyk logo

Aktualności i produkty

Ważne informacje dotyczące pracy salonów

Drodzy Klienci,

Trochę nas nie było ale zgłaszamy gotowość do pracy od dnia 4.05.2020. Na początek w salonie przy ul.Słowackiego 26 i sukcesywnie, mamy nadzieję w kolejnych, o czym bedziemy Państwa informować.

Salonm będzie funkcjonował w godzinach:

poniedziałek: 9-15

wtorek: 9-15

środa: 9-15

czwartek: 9-15

piątek: 9-15

Nie było nas tak długo, ponieważ musieliśmy przystosować zakład tak, aby zarówno Państwo jak i my mogli czuć się bezpiecznie.

Wszyscy musimy się tego nauczyć.

Prosimy o zapoznanie się z treścią listu, w którym przedstawiamy zasady pracy na najbliższe miesiące - dla Państwa i naszego bezpieczeństwa:

Mamy duzy salon, ale bezpuecznie może w nim przebywać maksymalnie 3 klientów. Jeśli byłoby nas więcej - prosimy o wyrozumiałość, czasem trzeba będzie poczekać na zewnątrz.

Komfortowo byłoby, aby umawiali się państwo na wizytę w salonie przez telefon - gorąco do tego zachęcamy. Wyznaczymy dogodną dla Państwa godzinę.

Obsługa zajmie nam teraz więcej czasu, ponieważ każdą oprawę przed podaniem dezynfekujemy ręcznie, a po przymierzeniu wędruje ona do sterylizatora zanim znów trafi na półkę.

Prosimy o przybycie do naszej firmy pojedyńczo (jeśli inne okoliczności takiej możliwości nie wykluczają).

Prosze nam zaufać, doradzimy Państwu najlepiej jak umiemy :)

Gabinet okulistyczny również będzie funkcjonował. Wymaga on jdnaj szczególnej troski. Dezynfekcja, wietrzenie, praca lampy bakteriobójczej - to wszystko wymaga dużo czasu, proimy więc o punktualne przybycie na umówioną wcześniej wizytę. 

Lekarz, optometrysta, bądź pracownik firmy przeprowadz z Państwem pred przybyciem krótki wywiad medyczny na temat ewentualnego ryzyka infekcji koronawirusem.

W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek infekcji prosimy o anulowanie wizyty - zobaczymy się w innym terminie.

Do salonu zapraszamy w maseczce ochronnej.

Przy wejściu znajduje się pojemnik z płynem bakteriobójczym, prosimy o jego użycie. zapewnimy Państwu rękawiczki jednorazowe, które po użyciu prosimy wyrzucić do pojemnika na odpady.

Preferujemy płatności bezgotówkowe.

 

Razem na pewno dostosujemy się do sytuacji.

Zapraszamy!

 

PRODUKTY

Sprawdź gamę naszych produktów.

LEKARZE

Zobacz adresy i godziny przyjęć naszych lekarzy.

NASZE SALONY

Sprawdź adresy i godziny otwarcia naszych salonów.
Optyka Okularowa
Dariusz Bruchnicki
ul. Słowackiego 26
58-300 Walbrzych
tel. 74 842 68 86
e-mail: optyk.centrum@o2.pl